HAKKIMIZDA
Kolaylar Tarım Türkiye'nin değişik illerinde 400 dönüm kapalı, toplam 1200 dönüm alanda doğal yöntemler ile yılın her mevsiminde yetiştirdiği ürünleri, günlük olarak hasat eder, Ziraat Mühendisleri tarafında tüm kontrolleri yapılmış ürünler, soğutuculu taşıma araçları ile ürünlerin optimum muhafazasını sağlayarak İstanbul'da bulunan işletme tesislerine taşır.

İşletme tesislerine gelen ürünler son teknolojiye uygun ekipmanlar ile ayıklanır, el değmeden yıkanır, kurutulur ve son ayıklamadan sonra paketlenerek müşterilerimizin tüketimine hazır hale getirilir.

Kolaylar Tarım paketlenmiş ürünleri istenilen miktar ve zamanda, ürünlerin tazeliklerini korumak amacı ile frigofrik araçlar ile sevk eder.

Gıda Mühendisleri sürekli olarak son üründen numune almakta ve düzenli olarak akredite laboratuarlar tarafından ürün analizleri yapılmaktadır.

Kolaylar tarım ekibi çok fazla noktaya hizmet taşımasına rağmen butik çalışma mantığını kaybetmeden hareket etmektedir.

Her zaman yeniliklere öncü olan Kolaylar Tarım teknik ekibinde bulunan Gıda Mühendileri ve Ziraat Mühendisleri ile müşteri taleplerini değerlendirmekte ve hizmet verdiği sektörün yurt içi ve yurt dışındaki gelişmelerine de takip ederek ürün portföyünü, işleme teknolojisini, ambalaj materyallerini geliştirmektedir.